نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: مشکلات خانوادگی

813
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4450
    تشکـر
    12
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکلات خانوادگی

درضمن من خیلی مشکلات خانوادگی دارم دختری نیسم که ضعیف باشم باتمام مشکلاتم میجنگم وباهاشون کنارمیام چون نظرم اینه خدامصلحت هرچیزی روفقط میدونی ومن فقط میپذیرم پدرم فوت شده ویه داداش دارم که 19ساشه وشروع کرده به موادکشیدن هرکاری میکنیم خوب نمیشه طوری شده که روابطم باداداشم خیلی سردشده خواهرم نیز22سالشه ویه ازدواج ناموفق داشته وتمام مسولیت خونه رودوشش هس مادرم هم به تازه گی باپسرعمم رابطه داره و حس میکنم صیغه اش شده ووانمودمیکنن همودوس دارن پسسره3سال ازمامانم کوچکتره هرچی بامامانم حرف میزنم راضی نمیشه این وسط من حس تنهای میکنم کارم شده ازصبح دانشگاه باشم ونیام خونه یابرم خونه دوستام بمونم نمیدونم چیکارکنم کسی منودرک نمیکنه واقعا ....دیگه خسه شدم ازاوضاع واحوال مطمنم آیندم هم بخاطرخانوادم خراب میشه دلم به این خوش بود که میتونم باتلاش زیاد آیندموازنوبسازم وموفق باشم بخاطرهمین هم فقط ذرس خوندم اما به این نتیجه رسیدم چقدربدبختم اینقدرکه عشقم راحت ازم بگذره وبره وخانوادمم خوشبختی رو جای دیگه وباآدمای دیگه ترجیح بدن موندم ازخونه واسه همیشه برم یاازدواج سوری کنم وبعدطلاق بگیرم وواسه همیشه خانوادموترک کنم نمیدونم واقعاچیکارکنم که خانوادمون مثل سابق بشه طوری که همه آرزوداشته باشن نمیدونم واقعا................................
    ویرایش توسط farokh : 11-15-2014 در ساعت 12:11 PM دلیل: مشکلات خانوادگی

2. کاربران زیر از آوا21 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4385
    تشکـر
    1,425
    تشکر شده 866 بار در 371 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : تقدیر

واقعا متاسفم عزيز دلم ،اين سن كم و اين همه درد...،بابت برادرت بايد بگم ميتونيد به كمپ هاي ترك اعتياد اطلاع بدين بدون اينكه خودش بفهمه كي خبر داده ميانو اونو ميبرن و تحت درمان قرار ميگيره.در ارتباط با خواهر ومادرتون شما كاري جز راهنمايي از دستتون برنمياد. اما خودت بزرگترين كمك و بزرگ ترين اميد ميتوني براي خودت باشي،خدارو شكر ميكنم كه دختر عاقل و با اعتقادي هستي خودت ميدوني كه موفقيت شخصي تو مخصوصا الان كه دانشجو و اول راه جووني هستي ميتونه جايگاه اجتماعيتو بالا ببره پس همه فكرو تمركزتو روي درس وپيشرفتت معطوف كن شركت تو كلاسهاي مختلف(سخن وري،رانندگي ،ورزش و....) ميتونه اعتماد به نفستو بيشتر كنه،گل من تو مثل يه گل پاكي و جدايي از خانواده يا ازدواج سوري باعث ميشه گرگاي بيرون راحت تر بهت دست پيداكنن،به خدا توكل كن،يا علي بگو تا ميتوني جايگاه اجتماعيتو بالا ببر انقدر كه ديگران تورو به خاطر شخصيت و مقامت بخوان نه خانوادت انقدر كه ديگران كنار تو بودن رو يه موفقيت بدونن خودتو دست كم نگيرو برو جلو.

4. کاربران زیر از zbahane بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3322
    تشکـر
    118
    تشکر شده 146 بار در 94 پست
    میزان امتیاز
    11

سختی هایی که شماکشیدین وهنوزهم مقاومتتون سرچاشهه واقعا قابل تحسینه بابت خانواده اتون واقعا متاسفم انسانها درطول زندگیشون تنها یک مدت سختی میکشن وبایدبگم بقیه سالهای زندگیشون سختی های کمتری روتجربه میکنن.من بانظرات zbahane
    کاملاموافقم مشکلات یک زندگی هرچه قدرهم که زیادباشه یه دخترپاک نباید خودشوتباه کنه .خیلی متاثرشدم اززندگی سختت چیزی نمیتونم بگم جزاینکه امیدوارم خداصبرت بده تابتونی این همه سختی وگرفتاری روتحمل کنی.پاکیت روبه حراج نذار!
    امضای ایشان
    توراباغیرمی بینم
    صدایم درنمی آید
    دلم میسوزدوکاری
    زدستم برنمی آید......

6. 3 کاربران زیر از خسته دل بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3761
    تشکـر
    197
    تشکر شده 180 بار در 116 پست
    میزان امتیاز
    10

دلم میخواد تا صبح گریه کنم. برات دعا میکنم عزیزم

8. 3 کاربران زیر از gOli! بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط آوا21 نمایش پست ها
    درضمن من خیلی مشکل خانوادگی دارم دختری نیسم که ضعیف باشم باتمام مشکلاتم میجنگم وباهاشون کنارمیام چون نظرم اینه خدامصلحت هرچیزی روفقط میدونی ومن فقط میپذیرم پدرم فوت شده ویه داداش دارم که 19ساشه وشروع کرده به موادکشیدن هرکاری میکنیم خوب نمیشه طوری شده که روابطم باداداشم خیلی سردشده خواهرم نیز22سالشه ویه ازدواج ناموفق داشته وتمام مسولیت خونه رودوشش هس مادرم هم به تازه گی باپسرعمم رابطه داره و حس میکنم صیغه اش شده ووانمودمیکنن همودوس دارن پسسره3سال ازمامانم کوچکتره هرچی بامامانم حرف میزنم راضی نمیشه این وسط من حس تنهای میکنم کارم شده ازصبح دانشگاه باشم ونیام خونه یابرم خونه دوستام بمونم نمیدونم چیکارکنم کسی منودرک نمیکنه واقعا ....دیگه خسه شدم ازاوضاع واحوال مطمنم آیندم هم بخاطرخانوادم خراب میشه دلم به این خوش بود که میتونم باتلاش زیاد آیندموازنوبسازم وموفق باشم بخاطرهمین هم فقط ذرس خوندم اما به این نتیجه رسیدم چقدربدبختم اینقدرکه عشقم راحت ازم بگذره وبره وخانوادمم خوشبختی رو جای دیگه وباآدمای دیگه ترجیح بدن موندم ازخونه واسه همیشه برم یاازدواج سوری کنم وبعدطلاق بگیرم وواسه همیشه خانوادموترک کنم نمیدونم واقعاچیکارکنم که خانوادمون مثل سابق بشه طوری که همه آرزوداشته باشن نمیدونم واقعا................................

هر اتفاقی که در زندگی ما ادما میفته بخاطر حکمتی طراحی شده ...

کلا" به زمستون و تابستون نگاه کن ...

چه در سرما و چه در گرما همه اینا هستن برای اینکه همه موجودات به رشد نیاز دارن ...

جدای از اینکه ما از اتفاقی خوشحال باشیم و یا ناراحت همه این اتفاقات فقط برای اینه که ما به رشدی که میخواییم برسیم ...

درسته شرایط خیلی سختی رو میگذرونید ...

ولی بجای اینکه مثل برادرتون به اعتیاد پناه بیارید به دوستان و به آینده خودت پناه اورری ...که بتونی مشکلت رو حل کنی ...

همینکه در دانشگاهی میتونه مسیر زندگیت رو بسازه ... فقط نباید ناامید بشی و دست از تلاش برداری ...

بقول معروف بن بست از همون پاهای ثابت ما شروع میشه ...

پس بهتره به خودت مسلط باشی بلکه بتونی ناجی و نجات دهنده خونواده ات باشی ...
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

10. 3 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    3829
    تشکـر
    954
    تشکر شده 1,186 بار در 691 پست
    میزان امتیاز
    11

شرایط سختی رو گذروندی ولی خواهشا" تو دیگه راهی رو که خانواده پیش گرفته ، پیش نگیر ...

همه اونا روزی از راهی که رفتن برمیگردن و باید امیدی در خانواده و ستونی برای اونا امیدافرینی کنه ...

پس بهتره بجای فرار از خودت و فرار از این حالت و پرت شدن در دامن چیزی وحشتناک تر و در نهایت ناامیدی خدا از خودت جدا" خودداری کنی...

گاهی انسانها یادشون میره که خداییم هست و نباید اینقدر زود ناامید بشن ...

پس اول از همه دانشگاه رو به خوبی تموم کن و پناهی برای خواهرت باش که تمام مسئولیت به دوشش افتاده تا بتونی این قایق رو به سلامت

به ساحل برسونی ... خداوند در تو چیزهایی دیده که چنین قدرتی بهت داده ، پس اونو جلوی فرشتگانش شرمنده نکن ...
    امضای ایشان
    خدا آن حس زيباييست كه در تاريكي صحرا
    زمانيكه هراس مرگ ميدزدد سكوتت را
    يكي همچون نسيم دشت مي گويد
    كنارت هستم اي تنها...

12. 2 کاربران زیر از mahsa42 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد